لیفت پوست

لیفت پوست

با بالا رفتن سن، پوست صورت ما استحکام و قابلیت ارتجاع خود را به خاطر کاهش قدرت عضلات از دست می‌دهد و این موضوع معمولاً باعث ایجاد چروک در پیشانی، ابروها و فرورفتگی گونه می‌شود و چروک‌های به نسبت زیاد بر روی پوست ایجاد می‌شود. مردان و زنان در اوایل دهه ۴۰ سالگی و ۵۰ سالگی با این تغییرات ناخوشایند مواجه می‌شوند.

در این مرکز متخصصان ما به شما مجموعه گسکشترده‌ای از راه‌های درمانی بدون عمل جراحی، برای لیفت صورت و پیشانی مانند لیفت صورت با نخ پیشنهاد می‌دهند. این روش‌ها در حقیقت تکنیک‌هایی با حداقل سطح تهاجم هستند و می‌توانند با اهداف زیبایی یا بازیابی جوانی و ظاهر طبیعی فرد، برای لیفت صورت، لیفت پیشانی، ابروها، گونه‌ها و یا فک مورداستفاده قرار گیرند. ما اعتقاد داریم که ایجاد چروک و مسائل مربوط به آن موضوعی طبیعی است، اما غیرقابل درمان نیست.

درمان‌های افتادگی پوست صورت و پیشانی


شما می‌توانید با استفاده از روش‌های کشیدن پوست صورت که در ادامه آمده است، افتادگی پوست را تا حد ممکن درمان کرده و کاهش دهید:

لیفت نیمرخ

یک روش ایده آل برای لیفتینگ صورت، لیفت پیشانی و لیفت گردن برای مردان و زنانی است که به دنبال بازیابی ظاهر شاداب‌تر و جوان‌تر هستند. برای استفاده از این روش درمانی فقط به بی‌هوشی موضعی نیاز است.

لیزر لیپولیز

روشی است که در آن از لیزر برای برداشتن چربی و ضخامت پوست صورت، گردن و فک استفاده می‌شود. این روش ابتکاری از پرتو لیزر برای برداشتن لایه‌های پوست صورت استفاده می‌کند و به همین خاطر دوره بهبودی و اثرات جانبی آن در مقایسه با روش‌های سنتی کمتر است. استفاده از این روش برای افتادگی پوست صورت و صاف کردن قسمت‌های ناهموار صورت همچون گردن، خط فک و نیز نواحی مربوط به آن امکان‌پذیر است.

انتقال چربی (تزریق چربی)

یک روش لیفت صورت بدون جراحی است که برای بازیابی حجم پوست صورت با انتقال چربی از یک ناحیه بدن به ناحیه دیگر مورداستفاده قرار می‌گیرد.

لیفتینگ صورت و لیفت پیشانی مایع

یکی از رایج‌ترین روش‌های شاداب کردن پوست بدون نیاز به عمل جراحی لیفتینگ گردن، صورت و بدن است که به بازیابی ظاهر پوست کمک فراوان می‌کند. در عمل لیفت صورت مایع از مواد طبیعی قابل تزریق پرکننده برای لیف ملایم و کشیدن پوست صورت برای کاهش چین‌وچروک و ناهمواری‌های آن استفاده می‌شود. نتایج حاصل از این روش دستیابی به یک ظاهر طبیعی و شاداب بدون نیاز به دوره ریکاوری و خطرات مربوط به جراحی لیفت صورت و جراحی کشیدن پوست صورت است. علاوه بر این از این روش برای پر کردن بافت نرم از بین رفته پوست به خاطر افزایش سن استفاده می‌شود. این روش کم تهاجمی، غیر جراحی و بدون درد است و با اختصاص ۴۰۰ دقیقه زمان برای آن شما می‌توانید ظاهر خسته و مرده پوست خود را به یک ظاهر جوان و شاداب تبدیل کنید.

رجوالیفت

روشی است که توسط موسسه رجوالیفت معرفی‌شده و با استفاده از آن می‌توان شادابی و طراوت پوست را بازیابی کرد. در این روش ترکیبی از تزریق پرکننده‌های پوستی برای افزایش حجم و روش لیزر، برای تجدید ساختار ، محکم و سفت کردن پوست صورت، استفاده می‌شود و به‌این‌ترتیب می‌توان آسیب‌های واردشده به خاطر نور آفتاب یا سایر مشکلات احتمالی را برطرف کرد. با استفاده از این روش می‌توان اطمینان داشت که فرد می‌تواند به یک ظاهر جوان و شاداب که همیشه موردنظر وی بوده، دست پیدا کند. این روش کشیدن پوست صورت بدون جراحی پوست، سریع و ساده است و با انجام آن بیمار با حداقل ناراحتی و دوره ریکاوری مواجه می‌شود. نتایج حاصل از این روش به‌صورت باورنکردنی طبیعی است و برای سال‌ها دوام دارد. اگر شما به دنبال استفاده از یک روش مناسب برای بازیابی حالت طبیعی پوست خود هستید، این روش برای شما بسیار مناسب و مؤثر خواهد بود.

درمافیرم

یک روش برای کشیدن پوست صورت بدون جراحی تزریق بوتاکس است که برای لیفت صورت و کشیدن پوست گردن استفاده می‌شود. این روش یک شیوه جدید و ابتکاری برای تزریق بوتاکس با استفاده از میکرو دیلوشن برای بهبود وضعیت پوست و سفت شدن آن است که در آن همه اجزای صورت دست‌نخورده باقی می‌ماند. استفاده از این روش می‌تواند برای شما پوست سفت‌تر و کشیده‌تر در ناحیه صورت، پیشانی، گونه‌ها و گردن به همراه داشته باشد. علاوه بر این می‌توان از این روش به همراه پرکننده‌های سنتی و نیز تزریق استاندارد بوتاکس برای پر کردن صورت، لیفت و کشیدن پوست گردن استفاده کرد. هزینه بوتاکس صورت نیز به تعداد نواحی قابل درمان بستگی دارد.

لیفت پیشانی و ابرو با بوتاکس

یکی از رایج‌ترین روش‌های غیر جراحی جایگزین برای لیفت ابرو (بالا کشیدن ابرو) و پیشانی است. لیفت ابرو با بوتاکس می‌تواند ناحیه ابرو را بالا کشیده و شکل دهد. همچنین روش بالا بردن ابرو می‌تواند باعث حذف یا کاهش چروک‌های پیشانی، خطوط زیر چشم، ورم‌های پوستی و همه چین‌وچروک‌هایی شود که ظاهر فرد را خسته و ناراحت نشان می‌دهد. نتایج حاصل از این روش می‌تواند برای شما ظاهر شاداب و جوان به همراه داشته باشد، بدون اینکه نیازی به دوره ریکاوری و عوارض لیفت صورت و خطرات جانبی مربوط به عمل جراحی باشد.

 

مزولیفت

که به‌عنوان مزوتراپی نیز شناخته می‌شود، روش درمانی است که در آن بدون درد، تزریق‌های میکرو بر روی صورت جهت لیفتینگ پوست صورت انجام می‌شود. این تزریق‌ها پوست را هیدرات می‌کند و به‌این‌ترتیب تولید کلاژن و الاستین را برای جوانسازی پوست با حداقل دوره ریکاوری و بهبود شبیه‌سازی می‌کند. در این حالت یک مجموعه از هشت درمان پایه معمولاً برای بیمار موردنیاز است و این درمان‌ها با اقدامات مراقبتی بعدی برای هر دو تا سه ماه همراه است.

پرسیژن تی اکس

یک روش درمانی و نوآورانه جدید برای کاهش مشکلاتی پوست صورت و گردن است که به‌طور تقریبی ۸۰% نتایج لیفت را با هزینه لیفت صورتمناسب به همراه دارد. لیفت صورت با نخ جدیدترین روش مطرح‌شده برای لیفت صورت بدون جراحی است که در آن از لیزر برای درمان نواحی کوچک‌تر همچون نیمه پایین صورت و گردن استفاده می‌شود. در این روش با لیزر می‌توان لایه‌های چربی را برداشت و بافت پوست را سفت کرد. این روش درمانی برای بیمارانی بسیار مناسب است که به دنبال حذف چربی در نواحی گردن، فک یا غبغب خود هستند. در این روش پوست تجدید ساختار می‌شود و فرآیند رشد و ترشح کلاژن آن شبیه‌سازی می‌شود که می‌تواند پوست ضخیم‌تر، سفت‌تر و پرتری را برای شما به همراه داشته باشد. با استفاده از این روش می‌توان به نتایج زیر دست پیدا کرد:

  • کاهش و معکوس کردن علائم پیری در بخش پایین صورت و گردن
  • سفت کردن پوست آویزان یا شل شده
  • هموار کردن چین‌و چروک پوست
  • برداشتن غبغب
  • تیز کردن خط فک در ناحیه پایین صورت
  • بازیابی طراوت و شادابی پوست صورت و گردن
  • جوان‌تر، شاداب‌تر و با طراوت تر کردن ظاهر شما ازنظر دیگران

لیفت با نخ

جدیدترین روشی که روند پیری را معکوس می‌نماید تکنیک جوانسازی و لیفتینگ صورت با نخ (لیفت با نخ) است.

تکنیک جوانسازی و لیفتینگ با نخ، نوعی لیفتینگ صورت بدون جراحی بر مبنای جاگذاری نخ‌های آهسته جذب‌شونده در زیرپوست هست. این نخ‌ها به‌تدریج و طی چهار تا شش ماه تحلیل رفته و سرانجام ناپدید خواهند شد، اما در این مدت، تکثیر سلول‌های فیبروبلاست (سلول‌های سازنده الیاف کلاژن و الاستین که مسئول ایجاد و حفظ شکل و استحکام بافت‌ها هستند) و ساخت‌وساز کلاژن و الاستین و گسترش و نوسازی عروق را در پیرامون خود به‌شدت تحریک می‌کنند.

با توجه به اینکه زمان درمان بستگی به حجم نواحی تحت درمان دارد، این روش درمانی معمولاً به یک ساعت زمان نیاز دارد. بیماران می‌توانند به فعالیت‌های عادی خود در طول ۱ تا ۳ روز پس از درمان بازگردند. نتایج حاصل از لیفت با نخ پس از ۴۴ هفته نمایان می‌شود و این بهبود وضعیت برای چهار تا شش ماه ادامه پیدا می‌کند.

لیفت پیشانی با آندوسکوپیک

 

لیفت پیشانی با آندوسکوپیک بسیار رایج و متداول است. این روش نیازمند ۵ برش مخفی کوچک در مو است که هیچ جراحت آشکاری از آن پس از عمل باقی نمی‌ماند. این روش درمانی می‌تواند هر چیزی که بین خط مو تا ابروها وجود دارد را بالا بکشد. به‌این‌ترتیب این روش می‌تواند کل پیشانی فرد را کشیده و هموار کرده، کل ناحیه بالای صورت را شاداب‌تر و جوان‌تر کند. همچنین با استفاده از این روش می‌توان ظاهر ابرو و تقارن آن را اصلاح کرد. از جمله عوارض لیفت با نخ ممکن است بیمار با مقداری کبودی و ورم مواجه می‌شود. به‌هرحال بیمار معمولاً می‌تواند پس از حدود ۲۲ هفته احساس راحتی و بهبود کرده و به کار عادی روزمره خود بازگردد.

هایفوتراپی

هایفوتراپی مؤثرترین و مدرن‌ترین تکنیک عمل لیفت صورت به روش غیر جراحی می‌باشد که مکانیسم عملکردش با امواج صوتی اولتراسوند ساده (دقیقاً مثل دستگاه سونوگرافی معمولی) می‌باشد؛ بنابراین کاملاً ایمن و بی‌ضرر می‌باشد؛ یعنی روش هایفوتراپی هیچ نوع اشعه‌ای ندارد و فقط در یک جلسه کوتاه‌مدت (حدوداً ۴۵ دقیقه‌ای) بدون هیچ نوع درد غیرقابل‌تحملی به‌طور رضایت بخشی باعث کشیدن پوست صورت آن هم با نتیجه‌ای ماندگار می‌شود؛ بنابراین با هایفو تراپی می‌توان بدون جراحی (بدون هیچ نوع خونریزی) و آن هم فقط در یک جلسه صورت شخص را به‌طور واضح و محسوس آن هم با اثر ماندگار با استفاده از تکنولوژی جدید (HIFU) لیفت کنیم. گاها لازم است درمان هایفوتراپی در کنار سایر اقدامات درمانی و زیبایی مثل تزریق چربی یا تزریق ژل‌ هیالورونیک قابل جذب و … به‌صورت ترکیبی (درمان ترکیبی) برای شخص انجام شود تا نتیجه قابل قبولی از  هایفو تراپی حاصل شود.

میکرونیدلینگ یک راهکار بسیار مؤثر برای جوانسازی شکل ظاهری و ساختار پوست شما به صورت کاملاً طبیعی و نیز برطرف کردن عوارضی از قبیل آثار کشیدگی پوست و جای جوش و آکنه می‌باشد. این روش درمانی که از آن با عنوان “تحریک کلاژن‌سازی” هم نام برده می‌شود، از طریق بهبود رنگ و ساختار پوست باعث جوانسازی و زیباسازی آن می‌شود و در عین حال نیازی به استراحت بعد از عمل نیز ندارد.

متأسفانه پارامترهای متعددی وجود دارد که در تخمین دقیق هزینه لیفتینگ صورت تأثیر دارد.میانگین هزینه لیفت ابرو و بالاکشیدن ابرو و پیشانی به روش و پزشک متخصص بستگی دارد. پزشکان کم‌تجربه ممکن است هزینه لیفتینگ صورت و ابرو را کمتر دریافت کنند، بنابراین برای برآورد درست قیمت لیفت صورت را از او بپرسید چون میزان هزینه کشیدن پوست صورت برای هر فرد متفاوت بوده و همچنین سوال کنید که تابه‌حال چند عمل انجام داده است. به خاطر داشته باشید که اجازه ندهید نگرانی شما بر سر قیمت لیفتینگ پیشانی سلامتی شما را به خطر بیندازد، اگر با یک جراح بی‌تجربه احساس راحتی نمی‌کنید پس به دنبال جراحی باشید که با او راحت‌ترید.

اشتراک گذاری پست