تزریق ژل

تزریق ژل

Beautiful young woman with pink lily close-up portrait. Isolated

اگر می خواهید با از بین بردن چروک صورت, پوستی شاداب و جوان داشته باشید، یا با لب های حجیم  چهره خود را جذاب تر ببینید، تزریق ژل، چنانچه توسط دستان جراحی مجرب و کار آزموده عمل چانه با تزریق انجام شود می توانند راه حل مناسبی باشند.

روش تزریق چربی و ژل برای مدل سازی مجدد نواحی مشخصی از صورت و پر کردن چین و چروک ها و حفره های صورت و درمان چروک پیشانی مورد استفاده قرار می گیرند. روش های تزریقی متعددی وجود دارد. هر روش مخصوصا برای هر مورد برای بدست آوردن بهترین نتایج طراحی می شود. میزان محصول مورد نیاز بسیار متغیر است و به پارامترهای مختلفی نیاز دارد.

در کلینیک بزرگمهر برای دست یابی به ظاهری که می خواهید از تزریق ژل استفاده می شود. این روش اغلب در کنار روش های دیگری مثل تزریق بوتاکس و چربی، لیزر فرکشنال co2، در یک برنامه درمانی پیوسته برای کاهش سن فرد تا ۲۵ سال مورد استفاده قرار می گیرند.

با استفاده از عمل چانه با تزریق ژل می توانند به عنوان یک راهکار موقت یا طولانی مدت برای رفع مشکلات پوستی از طریق تزریق های متعدد مقدار اندک مواد پر کننده در نواحی خاص صورت مورد استفاده قرار گیرند. امروزه انواع مختلفی از پر کننده های صورت برای تزریق ژل به چانه در دسترس هستند که هر یک از آنها برای یک یا چند هدف همچون کاهش چین و چروک پوست یا بزرگ کردن لب در نظر گرفته شده اند. یک پزشک متخصص می تواند به شما در تعیین اعضایی از صورت که امکان تزریق در آنها وجود دارد و نیز نوع پر کننده های قابل استفاده کمک کند. پر کننده های پوستی می توانند باعث پر شدن پوست در نواحی مشخصی شوند که با از بین رفتن بافت چربی و کلاژن با بالا رفتن سن مواجه شده اند. ژل هیالورونیک یک ماده پر کننده طبیعی در بدن انسان است. هنگامی که چین نازولبیال (خط خنده) عمیق تر شود، و خطوط زیبای صورت از بین برود، لب ها شروع به نازک شدن کنند، و گوشه های لب ها دچار افتادگی گردند، ظاهر صورت جوانی و شادابی خود را از دست خواهد داد. پر کننده های اسید هیالورونیک در زیر این چین ها و همچنین برای رفع چروک پیشانی تزریق می شود تا به این ترتیب بتوان حجم از بین رفته را جایگزین کرده و ظاهر جوان تری را برای صورت ایجاد کرد.

اشتراک گذاری پست